Наш Шевченко

В історії кожного народу є імена, які він свято береже у своїй пам'яті і з великою любов'ю та повагою передає з покоління в покоління. Є таке ім'я і у нашого народу — Тарас Шевченко. Не було і немає в Україні поета, який був би йому подібний. Не було у неньки України сина, який так ніжно і віддано любив свій народ і так страждав за нього. Саме він зберіг і повернув народу його голос — українську мову. Для кожного з нас ім'я Шевченка є святим. Він жив і мислив найвищими категоріями Божого Добра і Божої Правди, палав вогнем віри в ідеали святої правди-справедливості.  Тому щорічно 9 та 10 березня, відповідно до дня народження і смерті, увесь світ, а особливо Україна, вшановує пам'ять Тараса Шевченка.

ГВАРДІЯ НАСТУПУ!

За сприянням голови Рожнівської сільської ради Радиша Сергія Васильовича в громаду прибула робоча група з рекрутингової кампанії «Гвардія наступу». У заході взяли участь працівники профільних структурних підрозділів райдержадміністрації, представники Рожніської сільської ради, представники Нацполіції і районного центру комплектування та соціальної підтримки. Представники районної військової адміністрації  та Національної поліції поінформували присутніх про проєкт з формування бригад «Гвардії наступу». Наразі йде формування восьми бригад: «Буревій», «Червона калина», «Кара-Даг», «Рубіж», «Спартан», «Азов» (Національна гвардія України), «Сталевий кордон» (Державна прикордонна служба) та «Лють» (Національна поліція України). Як це відбувається: Доброволець приходить у ЦНАП, де йому пропонують 8 бригад на вибір, відповідно до його мотивації та поглядів.

Оперативні  дані  щодо  захворюваності  на коронавірусну  інфекцію

Оперативні дані щодо захворюваності на коронавірусну інфекцію

По Івано-Франківській області від початку пандемії підтверджено 196806  випадків захворювання на COVID-19. Показник захворюваності на COVID-19 складає 14385,38  на 100 тис. населення. За  минулий  тиждень зареєстровано по області 574  нових лабораторно підтверджених випадків COVID-19, одужало – 323 особи  та  померло – 4 людини.

Ротавірусна інфекція: симптоми та профілактика!

Ротавірусна інфекція – одна з форм гострої кишкової інфекції, збудником якої є Ротавірус людини. Переважно виникає в холодну пору року, за статистикою найбільшу кількість хворих реєструють з листопада по квітень. Також, це захворювання може носити епідемічний характер. Найчастіше хворіють діти віком від 6 місяців до 4-5 років. Вірус вражає не тільки дітей, можуть хворіти й дорослі люди, у них захворювання зазвичай протікає в легкій формі зі стертими симптомами. Інкубаційний період триває до 5 діб (в середньому – 2-3 доби). Ротавірус отримав свою назву від латинського слова "rota" - колесо, саме на нього схожий цей вірус, якщо розглядати його під мікроскопом.

До Івано-Франківського окремого стрілецького батальйону продовжується набір патріотично налаштованих та вмотивованих громадян.

Запрошуються чоловіки та жінки, віком від 18 до 60 років, на посади офіцерського, сержантського та рядового складу, як на бойові так і тилові - кухарів, фінансистів, медиків, зв’язківців та механіків. Приймаються також громадяни без досвіду служби, адже всі військовослужбовці підрозділу пройдуть відповідну підготовку та вишкіл.