Мова.Відбиток культури та віконниця розуму

Мова – це невід'ємна частина нашого існування, могутній інструмент взаємодії, спосіб вираження думок, емоцій та знань. Вона є відбитком культурної спадщини, віконницею до розуму, що надає можливість людству об'єднуватися і розвиватися.

Оперативні  дані  щодо  захворюваності  на коронавірусну  інфекцію

Оперативні дані щодо захворюваності на коронавірусну інфекцію

По Івано-Франківській області від початку пандемії підтверджено 195184  випадків захворювання на COVID-19. Показник захворюваності на COVID-19 складає 14266,82  на 100 тис. населення. За  минулий  тиждень зареєстровано по області 84  нових лабораторно підтверджених випадків COVID-19.

Лямблії у дітей: чим вони небезпечні і як їх розпізнати

Досить довгий час багато медиків і вчених вважали, що лямблії становлять небезпеку тільки для дітей з ослабленим імунітетом або новонароджених, а здорові діти і підлітки можуть бути тільки носіями. Але пізніше виявилося, що це думка не зовсім вірна.

Яке майно не може бути поділене між подружжям

Майно, набуте подружжям за час шлюбу, належить дружині та чоловікові на праві спільної сумісної власності незалежно від того, що один з них не мав з поважної причини (навчання, ведення домашнього господарства, догляд за дітьми, хвороба тощо) самостійного заробітку (доходу).

Особам, які розмістили у себе ВПО

Шановні жителі громади, хто з власників житла прихистив у себе внутрішньо переміщених осіб та подавав заяву на відшкодування житлово-комунальних послуг, потрібно прийти до сільської ради та поновити заяви з 1-го по 5-те лютого.

Вакцинування в Косівському районі

Косівсько-Верховинський міжрайоний відділ   ДУ « ІФОЦКПХМОЗ»    надсилає  аналіз виконання обсягів імунізації по  Косівському   району за  2022 року .

Профілактика метгемоглобінемії

Водно-нітратна метгемоглобінемія – захворювання, обумовлене значним підвищенням вмісту метгемоглобіну в крові, який утворюється внаслідок токсичної дії нітратів на гемоглобін, що призводить до порушення транспортування кисню кров’ю та кисневого голодування тканин (гіпоксії).

Що таке медіація і як вона реалізовується?

Виникнення конфліктних ситуацій спонукує суспільство знаходити шляхи їх вирішення. Серед можливих варіантів подолання конфлікту і процедура медіації, яка все частіше використовується в Україні. Її суть полягає в участі посередника, який допомагає сторонам конфлікту налагодити  процес комунікації, проаналізувати ситуацію таким чином, щоб вони самі змогли знайти той варіант рішення, який може задовольнити інтереси всіх учасників. Отож, що таке медіація і в чому особливість цієї процедури, розповідає заступник начальника відділу організації надання безоплатної вторинної правової допомоги Регіонального центру з надання БВПД у місті Києві Кирило Валько.

Вітряна віспа

Вітряна віспа (вітрянка) – поширене інфекційне вірусне захворювання, що передається повітряно-краплинним (крапельним) механізмом передачі та вражає переважно дітей. Хоча заразитися вітрянкою можна в будь-якому віці. Зазвичай стан хворого покращується сам по собі через 1-2 тижні без відвідування лікаря, проте в дорослих та, особливо, в осіб з ослабленою імунною системою хвороба може перебігати важко, викликати ускладнення.