Про штучні ялинки

Сучасна штучна ялинка — це дуже зручно і красиво: вона імітує натуральне дерево, при цьому не потребує води, не залишає сміття і може використовуватися протягом багатьох років. Щоб штучна ялинка дійсно прикрашала будинок і створювала святковий настрій,дуже важливо щоб вона була якісною.

Обстеження

Перелік необхідних обстежень лікарів-спеціалістів,види клінічних та лабораторних  досліджень,які необхідні для проведення медичних оглядів декретованих контингентів населення.

Переохолодження

Зниження температури тіла нижче рівня, необхідного для природного функціонування органів і підтримання метаболізму, називають гіпотермією. У народі такий стан більш відомий як переохолодження. Якщо холод діє на організм тривалий час, то власні ресурси вичерпуються. Температура тіла починає знижуватися. Фізіологічною нормою, після якої порушуються процеси, що протікають в організмі, є показник – 35,0 °С  Обмороження – це вже ушкодження ділянок тіла внаслідок впливу низької температури. Найуразливішими є відкриті ділянки шкіри: ніс, вуха, щоки, підборіддя, пальці рук або ніг.

Профілактика ботулізму

За даними Цетру громадського здоров’я в Україні за 10 місяців 2022року зареєстровано 79 випадків захворювання на ботулізм.

Що потрібно знати про свічки

В теперішній час більшість  українці використовують свічки вдома для  освітлення  будинку темними вечорами. Але деякі свічки можуть ставати токсичними в певних умовах. Правила поводження з такими свічками потрібно знати, особливо якщо в будинку є діти.

Оперативні  дані  щодо  захворюваності  на коронавірусну  інфекцію

Оперативні дані щодо захворюваності на коронавірусну інфекцію

По Івано-Франківській області від початку пандемії підтверджено 194223 випадків захворювання на COVID-19. Показник захворюваності на COVID-19 складає 14196,58 на 100 тис. населення. Перевищення середньообласного показника фіксується в Івано-Франківському (16616,30) та Косівському (15608,943) районах.

Профілактика ожиріння!

Ожиріння – хронічне рецидивуюче захворювання, що характеризується надмірним нагромадженням жирової тканини в організмі,зумовлене порушенням обмінних процесів. 26 листопада відзначають  Міжнародний день боротьби з ожирінням.

Позбавлення права на спадкування

Кого і за яких обставин можуть позбавити права на спадкування? Законодавство України передбачає можливість визнання потенційних спадкоємців негідними у випадку їх недоброчесної поведінки щодо спадкодавця і, відповідно, позбавлення  права на отримання  у спадщину будь-якого майна або грошових коштів. Якщо одного зі спадкоємців визнають негідним, його частку пропорційно ділять між іншими спадкоємцями.