САМОУШКОДЖУВАЛЬНА ПОВЕДІНКА У ПІДЛІТКІВ

САМОУШКОДЖУВАЛЬНА ПОВЕДІНКА (cелфхарм, self-harm) - будь-яка поведінка, під час якої людина завдає собі шкоди, намагаючись впоратися зі складними емоціями, переживаннями та спогадами. Важливим також є той факт, що більшість людей, які вчиняють такі дії, не хочуть та не планують завдати собі смертельної шкоди. Однак, не варто недооцінювати небезпеку від таких дій, адже самоушкодження може призвести й до суїцидальної поведінки.

Про результати ІІ етапу обласної учнівської олімпіади 'Як ти знаєш Бога?'

Відповідно до спільного наказу відділів освіти Косівської району 02 березня 2024 року на базі Рожнівського ліцеї «Гуцульщина» імені Федора Погребенника відбувся ІІ етап обласної учнівської олімпіади «Як ти знаєш Біблію?» та обласного конкурсу учнівських творів на морально-етичну тематику «Бог-Україна-Родина і я».

Про проведення наради з питань охорони об'єктів культурної спадщини

Сьогодні заступник Рожнівського сільського голови, Мирослав Погрибенник, взяв участь у нараді, де обговорювали питання охорони об'єктів культурної спадщини. Нараду провів заступник голови Косівської райдержадміністрації, Василь Жмендак, та Василь Струк, відповідальний за роботу з охороною культурної спадщини.

Робоча зустріч голови Івано-Франківської ОДА/ОВА Світлани Онищук та освітян Косівщини та Верховинщини

Днями голова Івано-Франківської обласної державної адміністрації Світлана Онищук зустрілася із освітянами Косівщини та Верховинщини. Зустріч відбувалася у приміщенні Косівської районної адміністрації. Говорили про перебіг навчального процесу. Також Світлана Василівна розповідала про проєкти, які зараз реалізуються в області, зокрема, наголошувала на масштабних спортивних змаганнях 'Пліч-о-пліч', проєкті 'Турбота про родину Героя' та творчому конкурсі 'Серцем єдиним, ми-Україна'.

Про обстеження навчальних закладів з метою облаштування харчових блоків

Заступником Рожнівського сільського голови, Романом Матейчуком, спільно з директором ТзОВ "Відділ капітального будівництва", Миколою Ковалюком, проведено об'їзд навчальних закладів Рожнівської громади (Хімчинського, Кобаківського та Рожнівського ліцеїв) з метою складання проектно-кошторисної документації на капітальні ремонти та облаштування харчоблоків відповідно до санітарних вимог.

Про відвідування сімей, які перебувають  у складних життєвих обставинах і є жителями Рожнівської громади

Про відвідування сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах і є жителями Рожнівської громади

Працівники відділу соціальної роботи Рожнівської сільської ради, Олександра Ватрич та Ярослав Струць, спільно із начальником служби у справах дітей Рожнівської сільської ради Іриною Павлюк, протягом тижня здійснюють виїзди до сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах. Вчора відвідували родини із Хімчина, а сьогодні сім'ї із Рожнова. Спеціалістами надано консультації родинам щодо послуг, які надає відділ соціальної роботи та служба у справах дітей. Було перевірено умови утримання, проживання та виховання дітей, а також наявність шкільного приладдя, одягу та взуття в сім’ях, які перебувають у складних життєвих обставинах та в групі соціального ризику.

Щотижнева нарада із працівниками Рожнівської сільської ради

Сьогодні о 09:00 годині в Рожнівській сільській раді пройшла тижнева нарада із працівниками апарату органу місцевого самоврядування. Начальники відділів звітували про пророблену роботу та ділилися із колегами своїми робочими планами на тиждень. Нарада розпочалася із хвилини мовчання за загиблими Героями, які поклали на вівтар свободи та незалежності країни своє життя.

Спалювання трави суворо карається законом

Щороку на весні після сходу снігового покрову починається сезон спалювання торішньої сухої трави та інших рослинних решток. Люди, які палять суху траву, завжди переконані, що цим вони покращують врожайність. Це твердження – міф.